Tepovanie Žilina

Ako to funguje

Tepujeme s profesionálnymi strojmi

TEPOVANIE KOBERCOV

Na hĺbkové čistenie kobercov používame špičkové profesionálne tepovače Kärcher a aj najkvalitnejšie čistiace prostriedky taktiež od firmy Kärcher.   Ponúkame vám profesionálne tepovanie celoplošných kobercov ale aj tepovanie kusových kobercov. Vaše koberce zbavíme aj veľmi starých nečistôt, škvŕn, mastnoty, alergénov, nežiadúcich pachov, roztočov a ich výlučkov, prípadne nehôd po vašich štvornohých miláčikoch.

Tepovanie kobercov – postup

Čistený koberec nastriekame čistiacim prostriedkom Kärcher a na viac znečistené miesta aplikujeme špeciálny čistiaci prostriedok, ktorý necháme adekvátnu chvíľu pôsobiť. Následne z napusteného koberca pod tlakom odsávame všetku prebytočnú vodu, vrátane nečistôt do zbernej nádoby tepovača. Tento proces opakujeme niekoľkokrát, až kým nedosiahneme požadovaný výsledok.

tepovanie kobercov

Naša ponuka

Špecializujeme sa na hĺbkové tepovanie kobercov, čalúneného nábytku a iného bytového príslušenstva v Žiline a jej blízkom okolí.

  • Tepovanie kobercov
  • Tepovanie sedacích súprav
  • Tepovanie postelí a matracov
  • Tepovanie kresiel, stoličiek a taburetiek
tepovanie kobercov
tepovanie sedacích súprav
tepovanie postelí a matracov
tepovanie kresiel, stoličiek a taburetiek

Čistíme a tepujeme poctivo, s dobrou náladou a za férové ceny.

Povedali o nás

Niekoľko recenzií spokojných zákazníkov

Tomáš P.
Tomáš P.
Hĺbkové čistenie a tepovanie sedacej súpravy
Zobraziť viac
Dobrý deň, chcel by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za vyčistenie a vytepovanie mojej sedačky, nakoľko to už súrne potrebovala keďže máme v dome dvoch psíkov . Sedačka už bola plná nečistôt a páchla. Tím z Vašej firmy tieto problémy hravo vyriešil a výsledkom bola čistá a voňavá sedačka. Ešte raz veľká vďaka za super robotu. 🙂